VÄLIMUS
 • Pilkupüüdev uus esiosa Suurenda
  Pilkupüüdev uus esiosa

  Inspireerituna looduse kontrastidest on Kia Picanto saanud esiosa, mis ühest küljest on jõuline ja teisalt rafineeritult kaasaaegne. Lai radiaatorivõre rõhutab suutlikkust ja kõrgläikeline must pamper täiustab autot soliidse enesekindlusega.

 • Esimesed LED-tuled Suurenda
  Esimesed LED-tuled

  Picanto uut ja enesekindlat välimust täiendavad selgelt eristuvad LED esituled ja päevasõidutuled.

 • Julged valuveljed Suurenda
  Julged valuveljed

  Uued 16" valuveljed lisavad uue Picanto kujustusele oma tehnilise disainiga särtsakust ja sportlikkust.

 • Dünaamiline tagaosa Suurenda
  Dünaamiline tagaosa

  Lihtsa, kuid jõulise tunnetusega uue Picanto tagaosa disain teeb auto visuaalselt laiemaks – seda rõhutavad vertikaalsed tagumised kombineeritud tuled ja LED-tagakesktuli, mis jäljendab esiosa disaini. Tagumine kaitseraud lisab jõulisust ja rafineeritust.

Eelmine Järgmine

SISEMUS
 • Eristuvad värvipaketid Suurenda
  Eristuvad värvipaketid

  Auto interjör on Sinu peegeldus. Tänu erinevatele värvipakettidele, saad kujundada auto täpselt endale meelepäraseks.Valida saad kõrgläikelise musta või seiklus-rohelise paketi vahel. Loomulikult kõik sisaldavad loodsusäästlikku kuid mõnusalt pehmet kunstnahka.

 • 8 Suurenda
  8" navigeerimisekraan

  8" navigeerimisekraan on piisavalt suur, et mugavalt navigeerida nii linnas kui linnast väljas jälgides reaalajas liiklusinfot läbi mugava kasutajaliidese. Tarkvara on võimalik mugavalt üle õhtu uuendada.

 • 4,2 Suurenda
  4,2" digitaalne infoklaster

  Standardvarustuses olev 4,2" digitaalne infoklaster toob modernsust Picanto salongi samas võimaldades paremini tuua kogu vajaliku sõitu puudutava info selgelt ekraanilt juhini.

Eelmine Järgmine

ÜHILDUVUSED
 • USB-C laadimine Suurenda
  USB-C laadimine

  Kia Picanto pakub mugavust kõikidele autos viibijatele. Seetõttu on käepärast USB-C laadimisavad tehtud kättesaadavaks nii autos ees istuvatele kui ka tagumises reas istuvatele inimestele.

 • Apple CarPlay & Android Auto Suurenda
  Apple CarPlay & Android Auto

  Tänu Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendustele hoiab Picanto teid alati kursis ja ühenduses nii auto kui ka välismaailmaga. Lisaks saad kuulata oma lemmikmuusikat ja sirvida rakendusi nutikal ja turvalisel viisil.

 • Juhtmevaba laadija Suurenda
  Juhtmevaba laadija

  Uues Picantos on kõik mida vajad ühenduses püsimiseks. Lae oma telefoni mugavalt ja juhtmevabalt. Kummist laadimisalus ei lase telefonil vaateväljast välja libiseda ja jahutusventilaator vähendab laadimise ajal kuumust.

 • Kia Connect Suurenda
  Kia Connect

  Ühendage oma telefon sujuvalt Picantoga, kasutades rakendust Kia Connect ja kasutage kõiki pakutavaid lisamugavusi ja praktilist tuge. Pardateenused hoiavad teid kursis reaalajas liiklusandmete, parkimise ja ilmateatega. Pardavälised teenused on sama käepärased, sealhulgas viimase kilomeetri navigeerimine ja auto uste lukustamine ja avamine distantsilt.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS JA TEHNOLOOGIA
 • Turvalise väljumise assistent (SEW) Suurenda
  Turvalise väljumise assistent (SEW)

  SEW tuvastab sõidukid mis autole lähenevad ja annab hoiatussignaaliga märku kui ukse avamine pole turvaline. Samuti hoiab ta tagumisel uksel sellises olukorras lapseluku peal.

 • Eeskokkupõrke vältimise assistent (FCA) Suurenda
  Eeskokkupõrke vältimise assistent (FCA)

  FCA 1.5 aitab sul vältida otsasõite eessõitvale autole, jalgratturile või jalakäijale sh ka manöövrit sooritades mitte ainult otse sõites. Kui juht ohuolukorras ei vajuta õigeaegselt või piisavalt tugevasti pidurit, teeb seda Picanto.

 • Tagant ristisuunas läheneva objekti hädapidurdusassistent Suurenda
  Tagant ristisuunas läheneva objekti hädapidurdusassistent

  Tagurdades parkimiskohalt välja annab Picanto häälsignaaliga teada kui tagant läheneb sulle kas auto, jalgratas või jalakäija ning vajadusel pidurdab auto kinni.

 • Pimenurga assistent (BCA) Suurenda
  Pimenurga assistent (BCA)

  BCA hoiatab juhti kui rida vahetades pimedast nurgast läheneb mõni sõiduk ja vajadusel pidurdab auto kinni.

 • Juhi väsimusetuvastus (DAW+) Suurenda
  Juhi väsimusetuvastus (DAW+)

  DAW+ jälgib juhi juhtimis ja kiirendusmustrit ja tuvastab olukorrad kus juht kaotab tähelepanu teega ning annab sellest teada häälsignaali ja vastava märguandega infoklastril.

 • Reajälgimissüsteem (LFA) Suurenda
  Reajälgimissüsteem (LFA)

  LFA tuvastab reamärgised ja teised autod ning aitab Picantol püsida turvaliselt oma sõidureal.

 • Intelligentne kiirusepiiraja (ISLA) Suurenda
  Intelligentne kiirusepiiraja (ISLA)

  ISLA annab sulle kogu vajaliku info kiiruspiirangute kohta lugedes liiklusmärke ja kasutades selleks auto esiosas asuvat kaamerat. Info kuvatakse selgelt auto navigatsiooniekraanile ja infoklastrile.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kia Picanto omanikud saavad nautida muretut sõitu kuni 7 aastat tänu turu pikemale tehasegarantiile. Kui peaksid auto varem maha müüma läheb garantii üle ka uuele omanikule mis annab hea müügieelise ka kasutatud autode turul.

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,2 DPI 79 hj AMTGT Line AMTAutomaat5,4-5,7122-13018 990

 
B (1,2MPI)
 
15 000 KM / 12 KUUD

 

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).