TUTVUSTUS
 • HINGELT HÜBRIID Suurenda
  HINGELT HÜBRIID

  Ava uue Kia Niro uks ja istu sisse! Nüüd istud Sa võimsas linnamaasturis mis samal ajal on ka loodussõbralik, usaldusväärne, rohkete tehnoloogiliste lisadega ja nauditav sõidukaaslane. Linnamaastur mis on hingelt hübriid!

 • OLEMUSELT HÜBRIID Suurenda
  OLEMUSELT HÜBRIID

  Põnev esimesest silmapilgust. Kia Niro jääb koheselt silma oma aerodünaamilise kuju ja moodsa joonega. Kia Niro esiosa on juba tuttav Kiale iseloomuliku radiaatorivõre poolest mida täiendavad Bi-Xenon esituled mis muudavad ka pimedaima öö valgeks päevaks. Vaata ka auto interjööri mis võlub ruumikuse ja kenade materjalidega ning mida täiendavad nahast istmed ning suur pakiruum.

 • HEA KARMAGA HÜBRIID Suurenda
  HEA KARMAGA HÜBRIID

  Sa saad teha häid asju kui sul on head ideed. Nii on see ka Kia Niroga. Kombineeritud linnamaasturi vormist ja madalatest emissiooninäitajatest, suudab Kia Niro pakkuda SUV segmendi madalamaid kütusenäitajaid kui ka unikaalset sõidukogemust.

Eelmine Järgmine

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Navigatsioonisüsteem koos Kia ühendatud teenustega Suurenda
  Navigatsioonisüsteem koos Kia ühendatud teenustega

  Peale suurepärase navigatsioonisüsteemi hoiab Kia Niro Sind kursis ka erinevate liiklusoludega ning Sinu telefon on alati autoga ühendatud kas muusika kuulamiseks või kõnede tegemiseks et Sina saaksid turvaliselt käsi roolil hoida.

 • Juhtmevaba telefonilaadija Suurenda
  Juhtmevaba telefonilaadija

  Kia Niros on juhtmevaba laadija mis aitab tühjenenud telefoniaku täis laadida ka juhtmevabalt. Lihtsalt aseta juhtmevaba laadimisvõimalusega nutiseade vastavasse taskusse.

 • JBL® Premium helisüsteem Suurenda
  JBL® Premium helisüsteem

  Kia Nirol on peal tõeliselt hea 8-kõlariga JBL helisüsteem ja võimendi.

Eelmine Järgmine

TEHNOLOOGIA
 • Adaptiivne püsikiirusehoidja Suurenda
  Adaptiivne püsikiirusehoidja

  Adaptiivne püsikiirusehoidja jälgib ees liikuva sõiduki kiirust ja hoiab turvalist distantsi.

 • Sõidureas püsimise abisüsteem Suurenda
  Sõidureas püsimise abisüsteem

  On hea kui sul on üks abistav sõber alati olemas kui Sa sõidad. Vahel tuleb ette, et Sa ei pane tähele kui auto sõidureast välja sõidab. Sellisel juhul annab auto Sulle kohe sellest märku.

 • Pimenurga hoiatussüsteem Suurenda
  Pimenurga hoiatussüsteem

  "Kust küll see auto tuli?" Unusta sellised mõtted kui sõidad Kia Niroga. Pimenurgaandur hoiatab Sind kui sõidukid lähnevad nurga alt kust Sa neid ei pruugi märgata ja kui Sa soovid parkimiskohast välja tagurdada hoiatab auto Sind taas läehenevast sõidukist!

 • Radari ja kaameraga autonoomne hädapidurdussüsteem Suurenda
  Radari ja kaameraga autonoomne hädapidurdussüsteem

  Turvalisus on tiimitöö. Mis nii viga kui Sinu tiimis on selline abiline mis aitab Sul ettenägematuid kokkupõrkeid kas teise sõiduki või jalakäijaga ära hoida! Kokkupõrke ohu korral aktiveerib Kia Niro automaatselt hädapidurdus süsteemi.

 • Kaugtulede assistent Suurenda
  Kaugtulede assistent

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel Niro mudelitel.

Eelmine Järgmine

B+HEV
15 000 KM / 12 KUUD

 

Mudel Kütus Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
1,6 LX 6DCTHübriid (bensiin)Automaat3,8 - 4,811024 99023 490
1,6 EX 6DCTHübriid (bensiin)Automaat4,4 - 5,211927 99025 990
1,6 TX 6DCTHübriid (bensiin)Automaat4,4 - 5,312030 99028 490
Dimension image
Dimension image

Elektriautodes (EV), pistikhübriidides (PHEV) ja hübriidides (HEV) kasutatavad kõrgepinge liitium-ioonakud on arvestatud pika kasutusajaga ja need on kaetud Kia 7 aastase garantiiga või kuni 150 000km, kumb ennem täitub. Mild-hybrid (MHEV) sõidukid, millel on peal madalpingeakud (48V või 12V) nende akude garantii on 2 aastat olenemata läbisõidust. Vaid elektriautodele ja pistikhübriididele garanteerib Kia 70% aku täituvusest. Aku mahutavuse vähenemist hübriidautode (HEV) ja mild-hybrid autode (MHEV) puhul Kia garantii ei kata. Et aku eluiga pikendada palun tutvuge Kia kasutaja käsiraamatuga.