STONIC

DISAIN
 • SÄRTSAKAS SALONG Suurenda
  SÄRTSAKAS SALONG

  Astu sisse ja naudi mõnusat isikupärast interjöri. Tekstiil või kunstnahast sisu koos kontrastsete tepingutega täisnaksel D-kujulisel roolirattal ning istmetel ning kontrastsed erivärvilised dekoratsioonid on vaid mõned detailid mis loovad erilise õhustiku uuele väiksele linnamaasturile.

 • TAHAB TÄHELEPANU Suurenda
  TAHAB TÄHELEPANU

  Kia Stonicu disain on mõeldud nendele kes näevad igas ettevõtmises seiklust. Aerodünaamilised kerejooned ja julge "tiigrinina" koos jõulise radiaatorivõrega lisavad autole isikupära. Urbanistliku lihvi annavad ka spoileriga tagaaken, jõulised porikaitsmed ja voolujoonelised põhjakaitsmed nii ees kui taga.

 • JULGE VÄLIMUS Suurenda
  JULGE VÄLIMUS

  Kia Stonicust õhkub sportlikkust nii seest kui väljast. Linnamaasturile omaselt ehivad katust katusereelingud ja sportlikkust annavad 17" valuveljed. Auto on varustatud Bi-projektsioon esi- ja kurvituledega ning LED päevasõidu ja udutuledega. Privaatsust annavad ja sportlikku välimust lisavad aga toonitud klaasid.

 • LAI VÄRVIVALIK Suurenda
  LAI VÄRVIVALIK

  Kia Stonicut saab valida kuni 20 erineva värvikombinatsiooni vahel - vali kas ühevärviline või kombineeri kerele ja katusele erinevaid värve. Ka salongis saab valida erinevate värvipakettide vahel või siis valida tagasihoidlik must. Täpselt nii nagu Sulle kõige rohkem meeldib!

Eelmine Järgmine

MUGAVUS JA SÕIDUNAUDING
 • NUTIKAS NAVIGATSIOONISEADE Suurenda
  NUTIKAS NAVIGATSIOONISEADE

  Armastad nutikat tehnoloogiat? Seda armastab ka Kia Stonic! Navigatsioonisüsteem koos 7" armatuurlauast esiletõusva ekraaniga on aken navigatsioonikaartidest muusikani. USB ühenduse nutiseadmete laadimiseks leiavad autos ka tagaistmel olevad reisijad.

 • DÜNAAMILINE SÕIT Suurenda
  DÜNAAMILINE SÕIT

  Kia Stonic pakub mõnusat sõiduelamust tänu kiiresti reageerivale roolile ja tugevdatud kerele.

 • RUUMIKUS VÄIKESES KESTAS Suurenda
  RUUMIKUS VÄIKESES KESTAS

  Kia Stonicu kompaktne välisilme ei tähenda seda et autos sees oleks ruuminappus! Ruumi on piisavalt nii pere või sõprade jaoks. Suurema spordivarustuse saab mahutada autosse kui kõik või osaliselt tagumised istmed alla klappida. Tule ja proovi ise järgi!

 • SÕIDUKS VALMIS Suurenda
  SÕIDUKS VALMIS

  Seda linnamaasturit on võimalik saada ka säästliku 1,0 T-GDI mootoriga mis annab 88,3kw. Istu sisse ja naudi sõitu!

 • JUHTIMISMUGAVUS Suurenda
  JUHTIMISMUGAVUS

  Tunne ennast mugavalt selles ruumikas ja kaasaaegset juhiabitehnoloogiat täis salongis. Ekraanid on suunatud mugavalt juhi suunas ja kõik vajalikud nupud on kohe käepärast et juht saaks tegeleda peamisega - juhtimisega.

 • KIA CONNECTED SERVICES Suurenda
  KIA CONNECTED SERVICES

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

TEHNOLOOGIA JA TURVALISUS
 • AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM (FCA) Suurenda
  AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM (FCA)

  Avariipidurdamise hoiatussüsteem annab ohu korral helisignaaliga märku ja vajadusel pidurdab automaatselt. Ohu tuvastamiseks kasutab auto esimeses põrkerauas asuvaid sensoreid ja tuuleklaasil asetsevat kaamerat ning assistent tuvastab nii ees liikuvad autod kui ka jalakäijad.

 • DRIVE WISE TEHNOLOOGIAD Suurenda
  DRIVE WISE TEHNOLOOGIAD

  DRIWE WISE koondab enda alla kõik Kia nutikad juhiabitehnoloogiad mis muudavad autosõidu palju lihtsamaks ja turvalisemaks. Nii saab juht autosõitu veelgi enam nautida.

 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Kaugutulede assistent tuvastab vastu tulevad ja ees sõitvad autod ning lülitab kaugtuled automaatselt kas sisse või välja.

 • PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW) Suurenda
  PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW)

  Piirkonnad kuhu sinu enda silmad ei ulatu võivad peita endas lähgenevat ohtu. Pimenurga hoiatussüsteem koos tagant ristisuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTCW) annab helisüsteemiga märku kui pimenurgaalasse on liikunud sõiduk. Nii saad lähenevast ohust aegsasti teada.

 • REAHOIDMISE HOIATUSSÜSTEEM (LDW) Suurenda
  REAHOIDMISE HOIATUSSÜSTEEM (LDW)

  Väsimus või muud juhtimist segavad tegevused võivad olla teedel väga ohtlikud. Reahoidmise abisüsteem aitab hoida autot kahe märgistatud teetähise vahel andes kõrvalekaldumisest helisignaaliga märku ka juhul kui juhil peaks korraks tähelepanu hajuma.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSSÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSSÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastamise hoiatussüsteem tuvastab juhil tekkivad väsimuse tunnused ja soovitab juhil teha peatuse.

Eelmine Järgmine

 • GREEN PACK SISU Suurenda
  GREEN PACK SISU

  Green Pack sisu on TX standardvarustuses ning saadaval lisavarustusena teistele varustusastmetele. Green Pack sisaldab tekstiilist kunstnahaga kombineeritud istmekatteid millel on rohelist värvi tepingud ning rohelist värvi dekoorid.

 • GREY PACK SISU Suurenda
  GREY PACK SISU

  Grey Pack sisu on TX standardvarustuses ning saadaval lisavarustusena teistele varustusastmetele. Grey Pack sisaldab tekstiilist kunstnahaga kombineeritud istmekatteid millel on halli värvi tepingud ning halli värvi dekoorid.

 • KUNSTNAHAST SISU Suurenda
  KUNSTNAHAST SISU

  Kunstnahast sisu on TX standardvarustuses ning saadaval lisavarustusena teistele varustusastmetele.

 • ORANGE PACK SISU Suurenda
  ORANGE PACK SISU

  Orange Pack sisu on TX standardvarustuses ning saadaval lisavarustusena teistele varustusastmetele. Orange Pack sisaldab tekstiilist kunstnahaga kombineeritud istmekatteid millel on oranži värvi tepingud ning oranži värvi dekoorid.

Eelmine Järgmine

Mudel Mootor Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
1,0 T-GDI EX1,0 T-GDI 120 hjManuaal5,512518 99017 490
1,0 T-GDI EX Comfort Pack 7DCT1,0 T-GDI 120 hj 7DCTAutomaat5,212021 69020 190

15 000 KM / 12 KUUD
30 000 KM / 24 KUUD

 

Dimension image
Dimension image

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus