360° view

KIA SPORTAGE. VAU-EFEKTIGA.

KIA SPORTAGE. VAU-EFEKTIGA.

DISAIN

DISAIN
 • Suurenda

  Disainitud ja toodetus spetsiaalselt Euroopa turu jaoks. Sportagel on silmapaistev disain – tugev proofil ja selgelt eristuv esigrill ei jäta kedagi külmaks. Lõpliku viimistluse tugevatele ja sportlikele joontele annavad julged tagatuled ja kroomitud aknaraamid.

 • Suurenda

  Kapotist kuni tagaluugini rõhutab Sportage oma linnamaasturile omast joont. Kõrgel asetsevad esituled ja madal ja lai radiaatorivõre annab esiotsale julge ilme. Voolujooneline proofil annab tõeliselt dünaamilise oleku. Tagant rõhutavad puhtad kerejooned särtsakaid tagatulesid.

 • Suurenda

  Kia Sportage salongis on küllaga meeldivaid üllatusi. Pehmed materjalid ja lõpuni viimistletud detailid eristuvad selgelt konkurentidest. Armatuurlaud on loodud mõeldes juhtimismugavusele – kõik mida vajad on mugavalt käe ulatuses ja selgesti mõistetav nii et saad pühenduda vaid juhtimisele.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA
 • Suurenda

  Viimase tehnoloogia järgi seadistatud tuled muudavad teekonna tõeliselt murevabaks. Bi-ksenoon esituled koos kurvituledega muudavad sõidud pimedal ajal turvaliseks ja mugavaks. Lisaks lülitab kaugtulede assistent automaatselt kaugtuledelt lähituledele kui tuvastatakse lähenevad autod ning nende möödumisel lülituvad kaugtuled taas sisse.

 • Suurenda

  Sa tead alati milline on kehvtiv kiirus teelõigul millel sõidad tänu liiklusmärkide tuvastussüsteemile. Kaamera tuvastab kiirusepiirangud ja need kuvatakse näidikuteblokil. Sama kaamera aitab püsida ka turvaliselt om areas ja sõidureas püsimise abisüsteem annab helisignaaliga märku kui peaksid sõidureast välja kalduma ning isegi roolib sind tagasi oma sõidurajale.

 • Suurenda

  Kas sinu silmad näevad seljataha? Uue Kia Sportagega on! Tahavaatekaamera aitab sul mugavalt ja dünaamiliselt auto õigesse kohta parkida.

 • Suurenda

  Naudi pingutustevaba parkimist: iseparkimisüsteem pargib auto nii paraleelselt tänavaga kui ka boksi ilma igasuguse vaevata! Lisaks sellele sõidab iseparkimissüsteem auto parkimiskohalt ka välja. Ainus mis jääb sinu ülesandeks on vajutada gaasi ja panna sisse käik.

 • Suurenda

  Kõik vajalik info sõidu kohta kuvatakse graafiliselt sinu 4,2” LCD näidikublokil. Näiteks kiire pilk näidikublokile võimaldab kontorllida kas rehvirõhk auto rehvides vajab lisa tähelepanu või mitte.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

ÜHENDUSED

ÜHENDUSED
 • Suurenda

  Kia ühendatud teenused võimaldavad toetava TomTom teenuse puhul ning juhul kui mobiiltelefoni internetiühendus on seotud auto navigatsioonisedmega saada teada kiirusepiirangutest teedel, liiklusummikutest, teeremontidest ja saada ilmainfot. Loomulikult kehtib Sportage navigatsioonikaartidele 7-aastane kaardiuuendusteprogramm.

 • Suurenda

  Kas telefoni aku hakkab tühjenema? Pole probleemi! Paiguta oma laadijaga ühilduv mobiiltelefon vastavasse taskusse ja telefon alustab laadimist. Ei mingeid juhtmeid enam!

 • Suurenda

  Uues Kia Sportages saad nautida oma lemmikmuusikat parima kvaliteediga. Clari-fiTM muusika puhastustehnoloogia ja 8 JBL kõlarit annab välja puhta ja kõlava heli. Sinu ülesanne on vaid valida parim muusika!

 • Suurenda

  Sportages on olemas loomulikult ka USB ühendus mis võimaldab oma seadmed ühendada autoga ja neid ka juhtmega laadida. Tänud Bluetooth® ühendusele ei jää tähelepanuta ükskõi kõne!

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TÄHELEPANUVÄÄRSET

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Suurenda

  Sa tunned ennast nagu kodus hetkel kui istud Sportage salongi. Siin kohtuvad maksimaalne mugavus ja praktilisus. Kvaliteet on nii näha kui tunda. Satiinkroomist ja kõrgläikelised detailed õigetes kohtades jätavad peene mulje. Vali vaid enda jaoks sobilik salongivärv ja sobilik sisu.

 • Suurenda

  Kia Sportages on mõeldud kõikide sõitjate mugavust arvestades. Ka pikad inimesed võivad tagaistmel nautida mugavat sõitu.

 • Suurenda

  Istu sisse ja naudi! Istmesoojendused ees ja taga aitavad ka jaheda ilmaga ennast mõnusalt tunda ja ventileeritud esiistmed pakuvad mõnusat jahutust soojal suvel.Kia Sportagele pakume 9 erinevat sisupaketti mille vahel saab valida.

 • Suurenda

  Mis iganes on vaja järgmisele teekonnale kaasa võtta kõik mahub ära Kia Sportage pagasiruumi. Tavaasendis mahutab pagasiruum 491 liitrit ja tagaistmete kokku lappimisel tekib 1480 liitrine pagasiruum. Kui pagasiruumipõhi alla lasta lisandub juurde veel 12 lisa liitrit mahtu et ka kõrgem pagas ära mahuks.

 • Suurenda

  Kia Sportagele saab nüüd ka elektrilise tagaluugiga. Pagasiluugi avamiseks peab lihtsalt 3 sekundit võiti kotis või taskus seisma pagasiluugi taga ning luuk avaneb automaatselt. Smart Key võimaldab ka autosse siseneda ilma võtit kotist või taskust välja võtmata ja käivitata auto vaid nupule vajutades.

 • Suurenda

  Panoraamne katuseluuk annab salongile hoopis teise ilme. Kui päikesevalgusest küll saab void lihtsa nupuvajutusega päikesekatte ette tõmmata.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS

TURVALISUS
 • Suurenda

  Autonoomne hädapidurdussüsteem* aitab ära hoida õnnetusi jalakäiate ja teiste autodega. Sensor ja kaamera jälgivad pidevalt teed tuvastades jalakäijad ja autod mis teepeale ette satuvad ning süsteem annab kõigepealt otsasõidu hoiatuse. Kui juht hoiatusele ei reageeri pidurdab süsteem automaatselt kuni auto seismajäämiseni välja et õnnetusjuhtumit vältida. * Hädapidurdussüsteem (AEBS) on abisüsteem, mis ei vabasta juhti kohustusest sõidukit alati ohutult juhtida. Juht peab kohandama juhtimisstiili oma võimetele, õigusaktide nõuetele ning tee- ja liiklusoludele vastavaks. AEBS ei ole mõeldud autonoomselt kasutamiseks. Lisateave on leitav kasutusjuhendist.

 • Suurenda

  Pimenurga hoiatussüsteem annab hoiatuse küljepeegil vilkuva tulukese näol kui sõiduk ilmub autojuhi jaoks pimedasse nurka. Tagurdades annab auto samuti hoiatuseteise sõiduki lähenemisest.

 • Suurenda

  Kia Sportage on varustatud terve hulga erinevate ohutustehnoloogiatega aga mitte ainult. Ka Kia Sportage kere on valmistatud eriti tugevast terasest mõeldes kõikide sõitjate turvalisusele. Lisaks on Kia Sportage varustatud 6 turvapadjaga strateegiliselt vajalikes kohtades.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

DÜNAAMIKA

DÜNAAMIKA
 • Suurenda

  Ka linnast väljas võib Kia Sportagega nautida erinevaid teeolusid. Maasturile omane 4-ratta vedu pidevalt jälgib teeolusid ja aitab autot teel hoida ka karmides või lahtise pinnasega teedel ning kurvides.

 • Suurenda

  Kia Sportage mootorid on disainitud nii paraktilisust kui ka võimsust silmas pidades. Võib valida mitmete erinevate diesel ja bensiini mootorite vahel millest uusim 1,6 Turbo GDI motor pakub tõeslist sõidunaudingut. Tule ja proovi ise järele!

 • Suurenda

  Kasutades ära nii manuaalkäigukasti särtsakust kui automaatkasti mugavust pakub 7-käiguline DCT kast kiiremat ja sujuvamat kiirendust ning paremat kütusesäästlikkust. Roolil asetsevad käiguvalitsad aitavad juhil ka oma äranägemise järgi käiku vahetada.

 • Suurenda

  Kütust säästev ISG süsteem lülitab auto mootori välja alati kui jääd punase fooritule taga seisma et hoida kokku kütusekulu. Auto käivitub taas koheselt kui vajutad gaasipedaali.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

7-AASTANE GARANTII

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia Sportaget autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele.

7-AASTANE KAARDIUUENDUS

 • TASUTA 7-AASTANE KAARDIUUENDUSPROGRAMM

  Meie ulatusliku kvaliteedilubaduse osana on igal uuel Kia sõidukil, millel on tehases paigaldatud LG navigatsiooniseade, õigus kuueaastasele tasuta kaardiuuendusele. See ainulaadne pakkumine tagab, et teie navigatsioonisüsteem on alati ajakohane.
  Programm kehtib ainult Kia uutele sõidukitele, mis on ostetud pärast 2013. aasta 28. veebruari ja millel on tootja paigaldatud LG navigatsiooniseadmed. Teenustasud võivad lisanduda teeninduspunktis vastavalt uuendusele kulunud ajale. 7-aastane kaardiuuendusprogramm pakub kuut kaardiuuendust, kuna Kia sõidukid tulevad tehasest värskeima saadavaloleva kaardiga. Navigatsioonisüsteemi garantiid see programm ei mõjuta. Kia ei vastuta kaardi andmete pakkuja Navteqi antud kaardiandmete kvaliteedi eest.

HOOLDUSVÄLBAD

B (1,6 GDI)
30 000 KM / 24 KUUD
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

KERE Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus CO₂ emissioon Kombineeritud kütusekulu Soodushind Hind
4x42,0 CRDi 4WD (AT) (136 hj)EXAutomaatDiisel1545,927 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 hj)EXAutomaatDiisel1666,324 49028 490
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 hj)EX Xenon™ PackAutomaatDiisel1666,324 99028 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 hj)GT-LineAutomaatDiisel1666,326 49030 490
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 hj)GT-Line PlusAutomaatDiisel1666,328 99032 990
4x42,0 CRDi HP 4WD (185 hj)GT-Line TXAutomaatDiisel1666,330 99035 490

Rehvimärgistus

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
16 Hankook 215/70R16 C C img/dpackage/Tyres/threebars.png 67
17 Hankook 225/60R17 E C img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
19 Hankook 245/45R19 E B img/dpackage/Tyres/threebars.png 67
17 Continental 225/60R17 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
19 Continental 245/45R19 E A img/dpackage/Tyres/twobar.png 71

MÕÕTMED